• Telefon: 604-783-462

Blog

Categories Kontrole

Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji do kontroli PIP i ITD

W trakcie kontroli ważne jest, by dokumentacja była kompletna. Dokonamy wszelkich starań, by wszystkie wymagane zaświadczenia i ewidencja czasu pracy były doskonale przygotowane w trakcie kontroli ITD lub PIP. Co więcej, przeanalizujemy dostępne dokumenty w celu zweryfikowania potencjalnych naruszeń

Categories Wydarzenia

Rozliczamy transport krajowy i międzynarodowy

Rozliczamy transport krajowy i międzynarodowy
Rozliczanie czasu pracy kierowców to obowiązek każdej firmy transportowej dysponującej pojazdami o masie powyżej 3,5 tony oraz autobusami, który jednak może być problematyczny. Z usługami Tachodekret w łatwy sposób możesz dokonać analizy kosztów, które związane są z tego typu aktywnością. Dopłata do płacy minimalnej w UE może zostać dzięki temu zredukowana do minimum – pomagamy więc w ograniczaniu nadprogramowych kosztów.

Categories Ogólne

Prowadzimy ewidencję czasu pracy kierowców

Prowadzimy ewidencję czasu pracy kierowców.
Każda firma z sektora transportowego ma swoje własne rozwiązania w zakresie prowadzenia ewidencji czasu pracy i jazdy. Ma to zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo transportu i ochronę przed ewentualnymi naruszeniami ze strony kierowców lub pracodawców. Sama ewidencja czasu jest zaś wykonywana za pomocą wykresówek, wydruków lub danych z karty kierowcy i tachografu. Pomożemy Państwu zarządzać aktywnością kierowców z wykorzystaniem dowolnej z tych metod, a także wielu innych, mniej popularnych sposobów.

Categories Ogólne

Zapewniamy współpracę z przedstawicielem transportu

Rynek międzynarodowy charakteryzuje się licznymi normami i przepisami, które są różne od naszych lokalnych regulacji. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo usługi przedstawicielstwa dla pracowników delegowanych na wszystkie kraje EU, które aktualnie tego wymagają (Francja Włochy)