• Telefon: 604-783-462

Tachodekret – wsparcie dla firm transportowych

Zapraszamy do współpracy

O nas

Oferujemy konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę firm transportowych.

Firma Tachodekret zajmuje się rozliczaniem, szkoleniem i doradztwem w zakresie transportu od 12 lat. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten okres, przekłada się na świadczenie usług o najwyższym poziomie.

  • Pomagamy przy kompletowaniu dokumentacji i kontrolach PIP i ITD.
  • Odczytujemy tachografy i karty kierowcy.

Kilka słów o nas. Tachodekret

od 2008 roku na rynku transportowym!

Jesteśmy firmą, która od lat tworzona jest przez ludzi z pasją do sektora transportowego. Pierwsze działania w kierunku zapewnienia doskonałego wsparcia dla firm działających w tej branży podjęliśmy w roku 2003. W 2008 zdecydowaliśmy się na utworzenie działalności, która przez 12 wspaniałych lat pomogła szerokiej rzeszy klientów w radzeniu sobie z aktualnymi wymogami i przepisami, a także skomplikowaną dokumentacją.
Należymy do zrzeszenia przedsiębiorcy.pl i aktywnie działamy na rzecz budowania właściwego wizerunku branży transportowej w Polsce. Zależy nam również na tym, by interesy firm działających na rynku od lat – lub tych, które dopiero zamierzają wkraczać do tego niezwykle ważnego sektora – były brane pod uwagę przez administrację publiczną, związki zawodowe i organy władzy.
Możemy powiedzieć z pełnym przekonaniem, że transport jest dla nas niesamowicie ważny. Wierzymy, że wysoki poziom realizowanych przez nas usług przyczynia się do poprawy funkcjonowania tego sektora w Polsce. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług wszystkie firmy, których misja jest podobna!

Co wyróżnia nas od innych graczy na rynku?

Jako firma realizujemy nasze zadania w bardzo indywidualny sposób.

Bierzemy pod uwagę przede wszystkim unikatowe potrzeby każdego klienta. Transport to branża, która wymaga pewnej dozy elastyczności. Nasze zadania nie są od tego wyjątkiem – tutaj też liczy się dostosowanie do aktualnych warunków.
Styl współpracy, który obieramy, zakłada dobór indywidualnej strategii dla danego klienta. Każde zlecenie jest inne, dlatego do każdego podchodzimy w nieco inny sposób, jednocześnie nie odbiegając od głównych celów współpracy i sprawnego czasu realizacji.

Co przemawia za skorzystaniem z naszych usług?

Jesteśmy zespołem, który charakteryzuje się ogromnym doświadczeniem w obrębie sektora transportowego.

Nieustanna ewolucja norm i przepisów nie stanowi dla nas żadnej przeszkody – jesteśmy na bieżąco, żeby Państwo nie musieli. Staramy się przygotowywać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Pomaga nam w tym znajomość panujących wytycznych, a także indywidualnych potrzeb danej firmy.
W trakcie współpracy stawiamy na kontakt z klientem. Komunikacja w branży transportowej jest kluczowa – również wtedy, gdy chodzi o zagadnienia związane z dokumentacją. Stanowimy solidne wsparcie w realizacji usług firm transportowych w zgodzie z prawem, przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań. Korzystamy z licencjonowanych narzędzi, które zdobyły uznanie Inspekcji Transportu Drogowego w UE. Oprogramowanie używane w Tachodekret jest rekomendowane przez Państwową Inspekcję Pracy.

Na co mogą Państwo liczyć podczas współpracy z firmą Tachodekret?

Przede wszystkim stawiamy na kompleksową obsługę klienta. Mogą Państwo polegać na zdolnościach naszych specjalistów, którzy zapewniają błyskawiczne wsparcie.

Nasze bogate doświadczenie jest w stanie skutecznie przełożyć się na rozwiązanie Państwa problemów i szybką realizację zleconych nam zadań. Oferujemy usługi wysokiej jakości, które idealnie realizują założenia firm zrzeszonych w przedsiębiorcy.pl – budujemy rynek zaufania społecznego, który przyczynia się do gospodarczego rozwoju Polski.
Chcemy, by nasze usługi były drogą do wsparcia współczesnych firm transportowych, czy to od podstaw – realizując szkolenia, czy w obrębie kwestii praktycznych – pomagając w gromadzeniu wymaganej dokumentacji i oferując wsparcie w trakcie kontroli PIP i ITD.

 

Zadzwoń: +(48) 604-783-462